Gaukite sąmatą

Visada greitai ir kokybiškai!

Apžiūrime objektą ir jo dokumentaciją
Suskaičiuojame darbų sąmatą ir pateikiame komercinį pasiūlymą
Sudarome kalendorinį darbų vykdymo grafiką
Atliekame darbus
Aukštalipių Paslaugos dokumentacija

Objektas ir dokumentacija

1 žingsnis

Pirmas žingsnis – objekto apžiūra ir jo dokumentacijos analizė bei įvertinimas. Šiame etape renkame visą vertingą informaciją, kruopščiai išsiaiškiname objekto būklę, išklausome užsakovo lūkesčius ir pristatome savo galimybes. Tai padeda aiškiai suvokti galimus iššūkius ir vėliau sklandžiai atlikti darbus bei įgyvendinti projektą.

2 žingsnis

Įvertinę objektą pereiname prie antro etapo – sąmatos apskaičiavimo ir komercinio pasiūlymo pateikimo. Apsvarstome visus galimus darbus, išsiaiškiname medžiagų poreikį, kainą ir pateikiame detalų komercinį pasiūlymą su sąmata. Užsakovas aiškiai matys, kokie darbai planuojami, koks biudžetas numatomas.

Aukštalipiai Sąmatas

Sąmatas ir komercinis pasiūlymas

Kalendorius

Darbų vykdymo grafikas

3 žingsnis

Trečiame etape sudėliojame darbų grafiką ir užsakovui pateikiame numatomą darbų atlikimo terminą. Tai leidžia mums ir užsakovui susiplanuoti laiką, tiksliai žinoti darbų eigą ir sklandžiai vykdyti įsipareigojimus.

4 žingsnis

Paskutinis žingsnis – darbų įgyvendinimas. Mūsų atrinkta komanda darbus atlieka kruopščiai, užtikrina aukštą kokybę ir terminų laikymąsi. Tai svarbiausias etapas, kurio metu siekiame geriausių rezultatų.

Aukštalipiai darbų vykdymas

Darbų vykdymas

Užsiregistruokite konsultacijai!

Nepraleiskite galimybės užsiregistruoti į konsultaciją: išklausysime Jus, detaliai apžiūrėsime Jūsų objektą, išanalizuosime esamą dokumentaciją, sudarysime darbų sąmatą ir nustatysime darbų atlikimo grafiką bei terminus.